angell.land

July 21, 2022

A feljutásra pályázó DVTK pedig három forduló óta nyeretlen, vagyis kisebb gödörben van a gárda. LABDARÚGÓ NB II 5. FORDULÓ SZOLNOKI MÁV FC–DIÓSGYŐRI VTK 2–0 Gólszerző: Sipos Z. (40. ), Tisza K. (54. )

Elek Zoltán – 1910.hu – a DVTK szurkolók otthona

2017. szept 25. hétfő 07:45 Bővebb összefoglaló a DVTK elleni győzelemről Szerző: Peti, Kategória: Hírek Címkék: összefoglaló, DVTK, labdarúgás, videó 41 hozzászólás Az MLSZTV anyaga a hétvégi bajnoki találkozóról. « Újabb győzelem az Erste Ligában Negyedik lett a szentesi tornán női vízilabda csapatunk » Amennyiben támogatnád az Üllői129-et, itt találod, hogy miképp segítheted a munkánkat ( Patreonon, PayPalon vagy átutaláson keresztül). Előre is köszönjük! Hajrá, Fradi! Hasznos információk Archívum Bérlet- és jegyárak Fradi termékek GraboPress Hozzászólási rendszer Kapcsolat Menetrendek Tabella Sétafoci a Fradiban Legfrissebb hozzászólások Linkek FTC Baráti Kör Hungaricana FTC gyűjtemény Góltotó Pólók, felsők Facebook Facebook Tempó Fradi! A Fradi naptára, április 5. Tihanyi László A Fradi naptára, április 4. A Ferencváros, PAFC elleni mérkőzései PAFC elleni gólösszefoglalók Keresés: Archívum Archívum Címke felhő Bajnokok Ligája bírók derbi Dibusz Doll Dózsa döntő EB edzés edzőmeccs edzőtábor Erste Liga Európa Liga felkészülés fotó FradiTV fradizmus futsal férfi kézilabda jegyek jégkorong kezdő kibeszélő labdarúgás Magyar Kupa MOL Liga NBI NBII női kézilabda női labdarúgás női vízilabda osztályozás pletyka Rebrov rájátszás sajtótájékoztató selejtező Soroksár statisztika szurkolók utánpótlás VB Videoton videó válogatott vízilabda átigazolás élő örökrangadó összefoglaló Email-hírlevél Hírek emailben.

Kisvárda-Master Good - Mezőkövesd Zsóry FC: Kisvárda - Mezőkövesd 1-1, 2020 - Edzői értékelések 2020. 12, 11:01 2020. Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK: Ferencváros DVTK 3-0, 2020 - Összefoglaló 2020. 12, 11:02 2020. Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK: Botka Endre gólja a DVTK ellen, 2020 2020. Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK: Oleksandr Zubkov gólja a DVTK ellen, 2020 2020. 12, 11:03 2020. Ferencvárosi TC - Diósgyőri VTK: Franck Boli gólja a DVTK ellen, 2020 2020. 12, 11:28 2020. Zalaegerszegi TE FC - Puskás Akadémia FC: ZTE - Puskás Akadémia 2-0, 2020 - Összefoglaló 2020. 12, 11:29 2020. Zalaegerszegi TE FC - Puskás Akadémia FC: Bobál Dávid gólja a Puskás Akadémia ellen, 2020 2020. Zalaegerszegi TE FC - Puskás Akadémia FC: Bobál Gergely gólja a Puskás Akadémia ellen, 2020 2020. 12, 11:31 2020. 05. Debreceni VSC - Kaposvári Rákóczi FC: DVSC - Kaposvár 1-1, 2020 - Edzői értékelések 2020. 12, 11:32 2020. Debreceni VSC - Kaposvári Rákóczi FC: DVSC - Kaposvár 1-1, 2020 - Összefoglaló 2020. Debreceni VSC - Kaposvári Rákóczi FC: Borbély Ákos gólja a Debrecen ellen, 2020 2020.

Összefoglaló 2020. augusztus 16., vasárnap Az OTP Bank Liga nyitófordulójában jól kezdte a Mezőkövesd elleni találkozót a DVTK, sorra alakította ki a helyzeteket a csapat. Iszlai Bence büntetőjével és Stefan Dražić hosszú indítás utáni találatával kétgólos előnyt gyűjtött a Diósgyőr, amiből a vendégek még az első félidőben faragtak. A második játékrészben Antal Botond és Szappanos Péter is több bravúrt bemutatott, így újabb gól már nem esett. OTP Bank Liga 1. forduló Diósgyőri VTK - Mezőkövesd Zsóry 2-1 (2-1) Miskolc, DVTK Stadion, 5099 néző. Játékvezető: Berke Balázs (Albert István, Medovarszki János; Bogár Gergő, Németh Ádám). DVTK: Antal - Shestakov, Polgár, Hegedűs J., Memolla - Márkvárt, Iszlai - Hasani, Molnár G., Grozav - Dražić. Vezetőedző: Feczkó Tamás. Mezőkövesd: Szappanos - Eperjesi, Nesterov, Guzmics, Lakvekhliani - Berecz Zs., Karnitski - Beširović, Cseri, Nagy D. - Serderov, Vezetőedző: Kuttor Attila. Csere: Molnár G. helyett Rui Pedro a 63., Dražić helyett Ivanovski a 73., Nagy D. helyett Jurina a 83. percben.

Tippjáték – 1910.hu – a DVTK szurkolók otthona

akinek nincs érvényes jegye, bérlete, az ne gyülekezzen a DVTK Stadion környékén, nem lesz Fan Zone! mindenben kövessék a biztonsági szolgálat helyszínen tartózkodó munkatársának útmutatását! érkezzenek időben a stadionhoz, mert a beléptetés a 1, 5 méteres távolság megtartása miatt rendkívül lassú lehet! a lelátón, a beléptetés során, a büfében és a mellékhelységben is tartsák a 1, 5 méteres védőtávolságot! használják a kihelyezett fertőtlenítő hatású szappant! a fertőzésveszélyre tekintettel ezúttal ne hozzanak magukkal makukát (a büfékben sem lehet kapni)! felelősséggel fogyasszanak alkoholt! aki teheti, ezúttal ne hozzon magával ölben ülő kisgyereket! ne hozzanak magukkal nagyméretű táskát! a mérkőzés után senki ne menjen a lelátó korlátjához (tilos a pacsizás is)! a találkozó után legkésőbb 30 perccel hagyják el a stadion területét (beleértve a VIP-szektort is)! végül és elsősorban: szurkoljanak hangosan! Jegyárak és minden más hasznos információ korábbi cikkünkben olvasható

2020. 07. 12, 10:06 2020. 06. 10. Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC: Puskas - Kaposvar 2-1, 2020 - Edzői értékelések 2020. Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC: Tamás Nándor gólja a Kaposvár ellen, 2020 2020. 12, 10:07 2020. Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC: Szakály Attila gólja a Puskás Akadémia ellen, 2020 2020. Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC: Josip Knezevic gólja a Kaposvár ellen, 2020 2020. 12, 10:08 2020. Puskás Akadémia FC - Kaposvári Rákóczi FC: Puskas - Kaposvar 2-1, 2020 - Összefoglaló 2020. 12, 10:15 2020. Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE FC: DVTK - ZTE 1-1, 2020 - Edzői értékelések 2020. 12, 10:16 2020. Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE FC: Bolla Bendegúz gólja a DVTK ellen, 2020 2020. Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE FC: Szépe János öngólja a DVTK ellen, 2020 2020. 12, 10:17 2020. Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE FC: DVTK - ZTE 1-1, 2020 - Összefoglaló 2020. 12, 10:27 2020. 09. Budapest Honvéd FC - MOL Fehérvár FC: Honvéd - Fehérvár 1-1, 2020 - Összefoglaló 2020.

• Ofotért Kecskemét Arany János U | Térkép - Boutique Hotel Center - 6000 Kecskemét, Arany János U. 3.
  • Bérügyintéző tanfolyam debrecen

Bővebb összefoglaló a DVTK elleni győzelemről « Üllői út 129.

A DVTK-t mindig az kell, hogy jellemezze, akarati tényezőkben mindig felülmúlja az ellenfelet, különösen ebben a stadionban, ilyen fantasztikus szurkolótábor előtt. Gratulálok a kövesdieknek is, mert nekik is nagyon jó csapatuk van! Nagyon jól kezdtük a mérkőzést, azt történt, amit szerettünk volna. A két gólunk mellett három óriási ziccert is kialakítottunk, amivel lezárhattuk volna a mérkőzést. Mivel nem rúgtuk meg, a a vendégek szépítésével elillant a mérkőzés elején látott önbizalmunk. Ez érthető is, mert az előző bajnokság hajrája miatt mindenképpen győzni akartunk ma. Egy jól játszó Kövesdet győztünk le, akik sok helyzetet alakítottak ki, mert mélyen védekeztünk. A szünetben rendeztük a sorokat, egyrészt a védelmi vonalakat újra meghúzva feljebb toltuk a védekezést, mert nagyon mélyen védekeztünk, másrészt ismét tisztáztuk, kinek melyik passzsávot kell zárni, azonban ellenfelünk majdnem mindenre tudott válaszolni. Ennek következtében a második félidőben több labdát szereztünk az ellenfél térfelén, és ekkor is lezárhattuk volna a mérkőzést egy harmadik góllal.

Engem ilyenkor az eredmény nem érdekel, az a lényeg, hogy hogyan játszik a csapat. Láttam nagyon jó megoldásokat, amiket bátran meg mertek csinálni a játékosok, de volt olyan is, amikor túlságosan könnyen elszórtuk a labdákat. Összességében, amit terveztünk, azt sikerült megvalósítani. Mindenkinek adtunk játéklehetőséget, próbáljuk a csapatot mérkőzésben tartani. forrás, fotó:

(tovább…) Roko a pihenő alatt otthon átélte azt földrengést, amit Magyarországon is érezni lehetett. (tovább…) A "tavaszi" rajt előtt nyilatkozott labdarúgó csapatunk vezetőedzője. jan 19. kedd A Diósgyőr vezetőedzője szerint nem sok játékosa van, aki végig tud játszani 90 percet a megfelelő színvonalon. jan 17. vasárnap Az átalakulásban lévő miskolciak Pintér Attila együttese ellen gyakoroltak. (tovább…)